– Μπαμπά, τι είναι “cool”;

– “Cool” παιδί μου είναι αυτή η φωτογραφία.

cazorla_panenka

(Κλικ στην εικόνα για μεγέθυνση)
13/12/2014, Λονδίνο: Άρσεναλ-Νιούκαστλ, ο Καθόρλα σκοράρει με ‘πέναλτι Πανένκα’, με την ίδια χαρακτηριστική άνεση που το έκανε πριν δυο χρόνια και ο Αντρέα Πίρλο

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Η φωτογραφία της εβδομάδας

ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ

Ένα τέλειο οπαδικό πάρτι στη μέση μιας ήττας

Πέντε λεπτά πριν τη λήξη του ημιχρόνου του αγώνα κυπέλλου Άρσεναλ-Κόβεντρι στο Emirates, κάποιοι από τους προβολείς του γηπέδου σβήνουν ξαφνικά και το εντυπωσιακό τοπίο θυμίζει συναυλία των Scorpions την στιγμή ακριβώς που ακούγεται το “Wind of change”… …πέντε λεπτά μετά τη λήξη του ημιχρόνου κάποιοι οπαδοί της Κόβεντρι στήνουν στους διαδρόμους του Emirates ένα […]